apžiūra kenksmingiesiems organizmams nustatyti

apžiūra kenksmingiesiems organizmams nustatyti statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Tam tikros oficialiai nurodytos šalies ar jos teritorijos, kelių šalių ar tik jų teritorijų dalies tikrinimas, siekiant nustatyti kenksminguosius organizmus. atitikmenys: angl. detection survey vok. festgeschriebene Überprüfung, f pranc. prospection de repérage ryšiai: susijęs terminaskenksmingieji organizmai šaltinis ISPM 5, Roma, 2002

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • detection survey — apžiūra kenksmingiesiems organizmams nustatyti statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Tam tikros oficialiai nurodytos šalies ar jos teritorijos, kelių šalių ar tik jų teritorijų dalies tikrinimas, siekiant… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • festgeschriebene Überprüfung — apžiūra kenksmingiesiems organizmams nustatyti statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Tam tikros oficialiai nurodytos šalies ar jos teritorijos, kelių šalių ar tik jų teritorijų dalies tikrinimas, siekiant… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • prospection de repérage — apžiūra kenksmingiesiems organizmams nustatyti statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Tam tikros oficialiai nurodytos šalies ar jos teritorijos, kelių šalių ar tik jų teritorijų dalies tikrinimas, siekiant… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.